Založit webové stránky nebo eShop

Výsledková listina

Výsledky 13. ročníku Tradičního koštu pálenek

ŠAMPIÓN VÝSTAVY
vzorek  číslo ovoce rok pálenice jméno příjmení bydliště poř body
finále
101 hruškovice 2015 51 Vel.Bíteš Vladimír Častulík Vel.Bíteš 1 19,48
VÍTĚZOVÉ JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ - 1. místa
vzorek  číslo ovoce rok pálenice jméno příjmení bydliště poř body
finále
101 hruškovice 2015 51 Vel.Bíteš Vladimír Častulík Vel.Bíteš 1 19,48
4 slivovice 2016 52 neuvedena Lubomír  Karafiát st. Prostějov 2 19,05
179 černý rybíz 2016 50 Kozlov Petr Chytka Vel.Meziříčí 3 18,48
77 meruňkovice 2015 50 Smrčná Josef Novák Měšín 4 18,27
164 černý bez 2016 46 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 5 18,13
91 jablkovice 2016 51 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 6 17,94
159 višňovice 2016 51 Sagras Bystř. Vlastimil Ing.Malíček Bystřice n.P. 7 17,83
142 vínovice 2016 50 neuvedena Jaroslav Sobotka Sázava 8 17,35
138 rynglovice 2016 50 Kozlov Miloslav Vala Vel.Meziříčí 9 17,07
129 mirabelka 2016 52 Os.Bítýška Jiří Horký st. Os.Bítýška 10 17,05
185 čer.rybíz-lik. 2015 .. Lavičky Jiří Skryja Lavičky   nehodn.

Vyhodnocení šampióna provedlo 27 porotců, kteří znovu obodovali vítězné vzorky v každé kategorii (pouze první místa)
- viz tabulka výše. Proto bodové hodnocení je odlišné od základního kola - viz tabulka níže.

Přehled vyhodnocovacích komisí
        Komise č. 1                     likéry 11 vzorků              předseda Radek Barák
1. člen Alena Chytková
2. člen Eva Minaříková
3. člen Kateřina Skryjová
Komise č. 2
jablkovice 20  vzorků
předseda Jiří Skryja
1.člen Robert Chatrný
2.člen Jiří Ambrož
Komise č. 3
vínovice 8 vzorků
ostatní ovoce 10 vzorků
předseda Ludvík Buk
1.člen Ing. Miloš Minařík
2.člen Ing. Zdeněk Znetinský
Komise č. 4
meruňkovice 9 vzorků
třešně / višně 14 vz.
předseda Ing. Antonín Havlát
1.člen Pavel Mikeš
2.člen Jana Buková
Komise č. 5
mirabelkovice 12 vzorků
finále slivovic 10 vzorků
předseda Lubomír Karafiát ml.
1.člen Josef Sekanina
2.člen Lubomír Karafiát st.

Komise č. 6
slivovice 23 vzorků
(modré bodování)

předseda Stanislav Marek
1.člen Dana Bernatová
2.člen Aleš Svoboda
Komise č.7
slivovice 23 vzorků
(červené bodování)
předseda Radovan Škoda
1.člen Mgr. Leoš Havlát
2.člen Josef Rajm
Komise č. 8
hruškovice 20 vzorků
předseda Jiří Horký ml.
1.člen Miloslav Vala
2.člen Petr Chytka
Komise č. 9
slivovice 25  vzorků
(zelené bodování)
předseda Jitka Marková
1.člen Jiří Trávníček
2.člen Ing. Jiří Novotný
Komise č. 10
blumy/ryngle 9 vzorků
černý bez 6 vzorků,
předseda Petr Matoušek
1.člen Petr Tesař
2.člen Jiří Horký st.
Pozn.: do finále slivovic postupovaly z komise č. 6 a 7 tři nejlepší vzorky. Z komise č. 9 postupovaly 4 nejlepší vzorky. O konečném pořadí těchto deseti slivovic rozhodla komise č. 5.

 

Výsledky v základním kole

poř.č. ovoce rok %lihu pálenice jméno příjmení bydliště pořadí body finále body zákl. kolo
kategorie SLIVOVICE
1 slivovice 2016 52 neuvedena Jaroslav Sobotka Sázava     15,67
2 slivovice 2016 54 Kozlov Karel Eliáš Kozlov     13,00
3 slivovice 2015 52 neuvedena Vodáci SQ Prostějov     16,67
4 slivovice 2016 52 neuvedena Lubomír  Karafiát st. Prostějov 1 19,00 17,17
5 slivovice 2016 54 Os.Bítýška Petr Baloun Vel.Meziříčí     14,17
6 slivovice 2016 55 Čížky Milan Ráboň Křoví     13,33
7 slivovice 2017 52 Os.Bítýška Jaroslav Horký Ruda     15,00
8 slivovice 2016 51,5 Žďár n.S. František Kučera Stržanov     15,00
9 slivovice 2016 50 Hlinné Stanislav Marek Hlinné     14,50
10 slivovice 2016 52 neuvedena Zdeněk Milota Jabloňov     12,00
11 slivovice 2016 52 Hlinné Miroslav  Smažil Vel.Meziříčí     16,67
12 slivovice 2007 54 neuvedena Lubomír  Karafiát ml. Prostějov     15,83
13 slivovice 2016 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky     15,67
14 slivovice 2014 52 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bítýška     15,50
15 slivovice 2015 51 neuvedena Milan Ing. Kuchar Třebíč 2 18,83 17,17
16 slivovice 2016 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné 4-5 18,50 17,83
17 slivovice 2016 52 Lavičky Miroslav  Nedomanský Měřín     14,33
18 slivovice 2015 50 neuvedena Zdeněk Milota Jabloňov     14,50
19 slivovice 2016 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky     14,33
20 slivovice 2016 52 Lavičky Jiří Smejkal Netín     16,00
21 slivovice 2016 52 Želiv Martin Dedera Dvorce     15,33
22 slivovice 2016 52 Lavičky Petr Lír Měřín     15,67
23 slivovice 2016 52 neuvedena Milan Přibyl Třebíč     16,83
24 slivovice 2016 53 Lavičky Vlasta Krejčová Mostiště     14,17
25 slivovice 2016 52 Lavičky Josef Krátký Ronov 8 17,00 16,33
26 slivovice 2015 52 Lavičky Jiří Smejkal Netín     15,67
27 slivovice 2016 49,9 Sagras Bystř. Vlastimil Ing.Malíček Bystřice n.P. 10 16,00 16,50
28 slivovice 2016 53 neuvedena Robert Chatrný Kozlov     15,67
29 slivovice 2017 52 neuvedena Jan Orel Obyčtov     13,50
30 slivovice 2016 52 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov     15,00
31 slivovice 2016 52 Znětínek Jiří Ing. Novotný Bohdalov     12,00
32 slivovice 2011 52 neuvedena Milan Ing. Kuchar Třebíč 3 18,66 18,00
33 slivovice 2017 52 Znětínek Jiří Ing. Novotný Bohdalov     16,17
34 slivovice(suš.šv.) 2016 50 Jabloňov Josef Rožňák Vel.Meziříčí     15,00
35 slivovice 2016 50 Znětínek Vratislav Ing.Novotný Znětínek     15,83
36 slivovice 2016 51 Nýřany Ondřej Machač Tuchlovice     16,17
37 slivovice 2015 53 neuvedena Miloš Holík Jabloňov     16,17
38 slivovice 2015 50 Znětínek Vratislav Ing.Novotný Znětínek     12,00
39 slivovice 2016 53 Smrčná Josef Novák Měšín     13,83
40 slivovice 2016 52 neuvedena Milan Ing. Kuchar Třebíč     14,33
41 slivovice 2016 52 Dědice Miloš Růžička Vyškov     11,33
42 slivovice 2016 52 Znětínek Ondřej Váňa Humpolec     13,50
43 slivovice 2016 53 Kozlov Vilém  Minář Kozlov     14,50
44 slivovice 2016 53 neuvedena Stanislav Caha Bítovčice     11,50
45 slivovice 1 2016 50 neuvedena Jiří Trávníček Rad.Svratka     16,17
46 slivovice 2017 54 Bořinov Ludvík Hamřík Radkov     13,83
47 slivovice 2016 50 Hlinné Jiří Trávníček Rad.Svratka     13,66
48 slivovice 2016 51 neuvedena Petr Tesař Třebíč     12,50
49 slivovice 2 2016 52 neuvedena Jaroslav Bárta Rad.Svratka     13,50
50 slivovice 2016 52 Lavičky Jaroslav Vít Vel.Meziříčí     14,50
51 slivovice 1 2016 52 neuvedena Jaroslav Bárta Rad.Svratka     14,00
52 slivovice 2016 51,5 Znětínek Jiří Vavera Stržanov     15,83
53 slivovice 2016 52 Smrčná Josef Novák Měšín     14,83
54 slivovice 2016 52 Vin.Šumice Pavel Košina Velatice     15,66
55 slivovice 2016 52 Lavičky Petr Lír Měřín     14,83
56 slivovice 2016 52 Žďár n. S. Marek Štíbal M.Losenice 6 17,83 16,16
57 slivovice 2 2016 50 neuvedena Jiří Trávníček Rad.Svratka     14,50
58 slivovice 2016 53 neuvedena Ondřej Hnízdil Bedihošť     14,83
59 slivovice 2016 52 Kozlov Bohdana Mgr.Břízová Č.Budějovice     14,83
60 slivovice 2016 52 Kozlov Tomáš Bříza, Bc. Č.Budějovice     14,33
61 slivovice 2016 50 neuvedena Vodáci SQ Prostějov     14,83
62 slivovice 2016 52 Kozlov Zdeněk Batelka Kadolec 4-5 18,50 16,16
63 slivovice 2016 52 Lavičky Jaroslav Jůda Netín     15,16
64 slivovice 2016 53 Kozlov Josef Krča Křižanov     13,16
65 slivovice 2016 52 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bítýška 7 17,33 16,50
66 slivovice 2016 52 neuvedena Luboš Bernat Vel.Meziříčí 9 16,33 16,16
67 slivovice 2016 52 Lavičky Václav Chalupa Olší nad Osl.     13,33
68 slivovice 2016 51,1 Sagras Bystř. Vlastimil Ing.Malíček Bystřice n.P.     14,16
69 slivovice 2016 52 Kozlov Michal Šváb Kozlov     15,16
70 slivovice 2016 51 neuvedena Miloslav Vala Vel.Meziříčí     14,83
71 slivovice 2016 52 Kozlov Jar.+Jan Plodek/Machek Kozlov     15,00
Kategorie MERUŇKOVICE
72 meruňkovice 2016 50 Kozlov Petr Chytka Vel.Meziříčí 2   15,83
73 meruňkovice 2014 54 neuvedena Miloš Holík Jabloňov 7   13,00
74 meruňkovice 2014 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 5   13,83
75 meruňkovice 2016 46 Lavičky Josef Ševčík Zaječí 6   13,16
76 meruňkovice 2016 52 neuvedena Zdeněk Milota Jabloňov 9   9,00
77 meruňkovice 2015 50 Smrčná Josef Novák Měšín 1   16,33
78 meruňkovice 2012 51 Znětínek Vratislav Ing.Novotný Znětínek 3   15,00
79 meruňkovice 2015 51 Vin.Šumice Pavel Košina Velatice 8   12,66
80 meruňkovice 2013 49 Kozlov Petr Chytka Vel.Meziříčí 4   14,66
Kategorie JABLKOVICE
81 jablkovice 2016 50 neuvedena Vodáci SQ Prostějov 5-7   16,00
82 jablkovice 2016 54 neuvedena Lubomír  Karafiát st. Prostějov 2   16,50
83 jablkovice 2016 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné 12-14   14,66
84 jablkovice 2015 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 12-14   14,66
85 jablkovice 2016 50 Sagras Bystř. Vlastimil Ing.Malíček Bystřice n.P. 11   15,66
86 jablkovice 2016 52 neuvedena Jaroslav Sobotka Sázava 12-14   14,66
87 jablkovice 2016 52 Jabloňov Josef Rožňák Vel.Meziříčí 5-7   16,00
88 jablkovice 2016 51 neuvedena Miloslav Vala Vel.Meziříčí 20   12,33
89 jablkovice 2016 50 neuvedena Antonín Jelínek ml. Dětkovice 16   13,33
90 jablkovice 2017 52 neuvedena Jar.+Vilém Plodek/Minář Kozlov 17-18   13,00
91 jablkovice 2016 51 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 1   16,83
92 jablkovice 2011 48 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bítýška 8-10   15,83
93 jablkovice 2014 49,5 Sagras Bystř. Vlastimil Ing.Malíček Bystřice n.P. 15   14,00
94 jablkovice 2 2016 52 Znětínek Petr Hatos Šlapanov 4   16,16
95 jablkovice 2015 50 neuvedena Jiří Vávra Letovice 17-18   13,00
96 jablkovice 3 2016 52 Znětínek Petr Hatos Šlapanov 8-10   15,83
97 jablkovice 2015 50 Sagras Bystř. Vlastimil Ing.Malíček Bystřice n.P. 5-7   16,00
98 jablkovice 2016 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 8-10   15,83
99 jablkovice 2015 53 Kozlov Jiří Ambrož Hor.Libochová 3   16,33
100 jablkovice 2015 52 neuvedena Milan Ing. Kuchar Třebíč 19   12,50
Kategorie HRUŠKOVICE
101 hruškovice 2015 51 Vel.Bíteš Vladimír Častulík Vel.Bíteš 1   17,16
102 hruškovice 2017 52 Kozlov Jar.+Vilém Plodek/Minář Kozlov 20   12,00
103 hruškovice 2016 48 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 19   13,33
104 hruškovice 2016 52 Pustá Polom Josef Volný Štěpánkovice 11-13   15,00
105 hruška(dub) 2014 52 Pustá Polom Josef Volný Štěpánkovice 11-13   15,00
106 hruškovice 2015 52 Znětínek Vratislav Ing.Novotný Znětínek 5-6   16,16
107 hruškovice 2015 51 Kozlov Karel Hromek Křižanov 4   16,50
108 hruškovice 2016 52 neuvedena Jaroslav Sobotka Sázava 17-18   13,83
109 hruškovice 2016 50,8 Sagras Bystř. Vlastimil Ing.Malíček Bystřice n.P. 8-9   15,50
110 hruškovice 2016 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné 2   16,66
111 hruškovice 1 2016 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 14   14,83
112 hruškovice 2016 50 Hlinné Stanislav Marek Hlinné 3   16,60
113 hruškovice 2016 52 Znětínek Petr Hatos Šlapanov 10   15,33
114 hruškovice 2016 49 Bítovčice Čestmír Hrdlička Bítovčice 8-9   15,50
115 hruškovice 2016 50 neuvedena František Blažek Vržanov 15-16   14,16
116 hruškovice 2016 53 Kozlov Karel Eliáš Kozlov 17-18   13,83
117 hruškovice 2 2016 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 7   15,83
118 hruškovice 2016 52 Kozlov Zdeněk Batelka Kadolec 15-16   14,16
119 hruškovice 2014 47 Čížky petr Chytka Vel.Meziříčí 11-13   15,00
120 hruškovice 2016 50 neuvedena Jiří Vávra Letovice 5-6   16,16
Kategorie MIRABELKOVICE
121 mirabelka 2016 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 3   18,83
122 mirabelka 2016 50 Termesivy Arnošt Bříza Habry 6   14,66
123 mirabelka 2016 52 Znětínek Petr Hatos Šlapanov 8   14,16
124 mirabelka 2016 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné 9-10   14,00
125 mirabelka 2016 50 Os.Bítýška Petr Chytka Vel.Meziříčí 4-5   18,66
126 mirabelka 2016 50 Hlinné Stanislav Marek Hlinné 9-10   14,00
127 mirabelka žl. 2015 52 Os.Bítýška Jiří Horký st. Os.Bítýška 11   13,50
128 mirabelka 2015 50 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 4-5   18,66
129 mirabelka čer. 2016 52 Os.Bítýška Jiří Horký st. Os.Bítýška 1   19,00
130 mirabelka 2016 51 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 7   14,50
131 mirabelka 2016 52 Jabloňov Josef Rožňák Vel.Meziříčí 2   18,83
132 mirabelka 2016 50 neuvedena Jiří Trávníček Rad.Svratka 12   11,00
Kategorie RYNGLOVICE / BLUMOVICE
133 blumovice 2016 52 neuvedena Libuše Labancová Prostějov 8   11,66
134 blumovice 2016 54 Kozlov Miroslav  Odehnal Kadolec 9   11,50
135 blumovice 2016 51 Bítovčice Čestmír Hrdlička Bítovčice 7   14,33
136 rynglovice 2016 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 3   17,00
137 rynglovice 2016 53 neuvedena Josef Sekanina Mal.Hradisko 2   17,66
138 rynglovice 2016 50 Kozlov Miloslav Vala Vel.Meziříčí 1   18,50
139 rynglovice 2016 50 Lavičky Josef Krátký Ronov 4   16,50
140 rynglovice 2016 51 neuvedena Luboš Bernát Vel.Meziříčí 6   15,33
141 rynglovice 2016 52 neuvedena Ludvík Buk Vel.Meziříčí 5   16,16
Kategorie VÍNOVICE
142 vínovice 2016 50 neuvedena Jaroslav Sobotka Sázava 1   16,33
143 grappa 2011 48 Čejkovice Petr Chytka Vel.Meziříčí 6   13,33
144 grappa 2016 51 neuvedena Miloslav Vala Vel.Meziříčí 4   15,00
145 vínovice(dub) 2015 50 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 8   12,00
146 vínovice-dub 2016 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 7   13,00
147 grappa sud 2010 55 neuvedena Lubomír  Karafiát ml. Prostějov 5   14,16
148 grappa sud 2014 46 neuvedena Vodáci SQ Prostějov 2   16,16
149 vínovice 2016 52 neuvedena Milan Ing. Kuchar Třebíč 3   15,66
Kategorie TŘEŠŇOVICE / VIŠŇOVICE
150 třešňovice 2016 52 Kozlov Miroslav  Janák Vel.Meziříčí 4-5   17,50
151 třešňovice 2014 52 Os.Bítýška Jiří Horký ml. Os.Bítýška 13   11,17
152 třešňovice 2016 39 Kozlov Michal Šváb Kozlov 14   9,50
153 třešňovice 2016 52 Kozlov Karel Eliáš Kozlov 2   17,83
154 třešňovice 2015 50 Hlinné Zbyněk  Pulec Radešín 10   13,00
155 třešňovice 2016 52 Kozlov Jaroslav Horký Ruda 6   15,66
156 třešňovice 2015 50 Znětínek Vratislav Ing.Novotný Znětínek 7-8   13,33
157 třešňovice 2016 52 Znětínek Petr Hatos Šlapanov 3   17,66
158 viš.+třeš. 2016 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 4-5   17,50
159 višňovice 2016 51,1 Sagras Bystř. Vlastimil Ing.Malíček Bystřice n.P. 1   18,16
160 višňovice 2015 50,3 Sagras Bystř. Vlastimil Ing.Malíček Bystřice n.P. 12   12,16
161 višňovice 2014 50,1 Sagras Bystř. Vlastimil Ing.Malíček Bystřice n.P. 11   12,33
162 višňovice 2016 51 neuvedena Lubomír  Karafiát ml. Prostějov 7-8   13,33
163 višňovice 2016 51 neuvedena Lubomír  Karafiát st. Prostějov 9   13,16
Kategorie ČERNÝ BEZ
164 černý bez 2016 46 Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 1   18,00
165 černý bez 2016 53 Znětínek Petr Hatos Šlapanov 4   14,50
166 černý bez 2016 50 Kozlov Jiří Ambrož Hor.Libochová 3   17,00
167 černý bez 2014 45 neuvedena Martin Náhlík Prostějov 2   17,83
168 černý bez 2015 52 Lavičky Jiří Skryja Lavičky 5   14,00
169 černý bez 2015 51 Znětínek Vratislav Ing.Novotný Znětínek 6   13,66
Kategorie OSTATNÍ OVOCE
170 citronovice 2015 50 Kozlov Jiří Ambrož Hor.Libochová 7   13,80
171 směs ovoce 2016 52 neuvedena Luboš Bernat Vel.Meziříčí 8   12,66
172 aronie(č.jeřáb) 2016 50 Hlinné Jitka Marková Hlinné 6   15,16
173 třeš.+malina 2016 50 Hlinné Stanislav Marek Hlinné 4   16,00
174 nektarínka 2012 55 neuvedena Libuše Labancová Prostějov 10   10,33
175 nektarínka 2015 52 Os.Bítýška Jiří Horký st. Os.Bítýška 9   11,33
176 jablko+malina 2016 50 Hlinné Vratislav Bradáč Žďár nad S. 3   16,66
177 malinovice 2014 52 Os.Bítýška Jiří Horký st. Os.Bítýška 5   15,33
178 černý rybíz 2016 51 Kozlov Miloslav Vala Vel.Meziříčí 2   18,33
179 černý rybíz 2016 50 Kozlov Petr Chytka Vel.Meziříčí 1   18,50
Kategorie LIKÉRY
180 zázvor-lik. 2015 .. Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 8   14,00
181 zázvor-lik. 2015 .. Lavičky Jiří Skryja Lavičky 9   13,25
182 ořechovka 2016 .. Nýřany Ondřej Machač Tuchlovice 5   16,00
183 ořechovka 2016 .. Lavičky Jiří Skryja Lavičky 6   15,00
184 čer.bez.-lik. 2015 .. Kozlov Jaromír Plodek Kozlov 4   16,50
185 čer.rybíz-lik. 2015 .. Lavičky Jiří Skryja Lavičky 1   19,00
186 jahoda-lik. 2016 .. neuvedena Miloš Holík Jabloňov 7   14,50
187 jahoda-lik. 2016 .. Lavičky Jiří Skryja Lavičky 10   12,50
188 višňovka 2016 .. neuvádí se Milan+Mirka Bártíkovi Jistebnice 3   17,00
189 višňovka 2016 .. Lavičky Jiří Skryja Lavičky 11   10,50
190 třeš.+viš.-lik. 2016 .. neuvádí se Petr Chytka Vel.Meziříčí 2   18,00

 

TOPlist